П`ятниця, 29.03.2024, 08:22
Вітаю Вас Гість | RSS

Дубківська загальноосвітня школа І ступеня

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Історія Дубківської ЗОШ І ступеня

Історія Дубківської ЗОШ І ступеня

 

Описание: img023.jpgДубківська загальноосвітня школа І ступеня створена 1 вересня 1964р., знаходиться у комунальній власності. На місці, де зараз знаходиться наша школа, був колись пустир, а навчання на поселенні, яке тоді, після утворення колгоспу в с.Люхча, у повоєнний час, величали «Другою бригадою» або «Дубняками», відбувалося в одній з кімнат на фермі та в будинках місцевих жителів.

В далекому 1963 році розпочалося будівництво школи. Будівництво відбувалося з матеріалів, які були найлегше дістати на той час – це шлакові відходи від згоряння кам’яного вугілля. Участь в будівництві приймали і місцеві жителі на чолі з найманим будівельним майстром. А керував всім будівництвом та підвозом необхідних матеріалів  завідуючий майбутньою школою – Бобир Федір Корнійович. Саме він та його дружина – Бобир Марія Ярмолаївна стали першими вчителями у новозбудованій школі. Назва школи тоді була – Люхчанська початкова школа.

Багато вчителів та завідуючих працювало з тих пір у школі – це Лащук О.М., Красько І.І., Шавронська М.І., Жук Г.І., Савицька О.М., Зіноватна Л.П., Никитюк О.С. А з кіця 1991 року Дубки отримали статус села, то відповідно і школа почала іменуватися як Дубківська початкова школа.

Зіноватна  Л.П. з учнями,  1993 рік.

Калюхов В.О. з учнями.  1998 р.

У 1995 р. завідуючим школою призначено Калюхова В.О. та вчителем Гаврильчик Г.М. Школа виглядала як стайня – похмура, сіра казарма,парти з відкидними кришками. Школа була майже розгороджена.

Всі сили і старання педагогічного колективу були  кинуті на те, щоб до школи було приємно зайти, і для дітей це дійсно був храм науки. У 2000 році було замінено всі вікна та вхідні двері. Так як фінансування  з районного бюджету було дуже мізерним, посильну допомогу у виконанні цих робіт надавали батьки: Дебелий Д.О., Гурінчук О.В., Радько В.П. та інші. У художньому оформленні школи приймали участь вчителі: Калюхов В.О.,

Касьянюк Л.П.,  Гаврильчик Г.М.  та художник  Бабік В.Т.

Починаючи з 2000 року почалися роботи щодо відкриття шкільної їдальні. З відкриттям ідальні було багато проблем. По-перше, не мали води. Відділ освіти райдержадміністрації профінансував роботи, а батьки дітей усе зробили власноруч. Не було холодильника, газової плити, мийок. З міжшкільного навчально-виробничого комбінату привезли обладнання, поремонтували. Зараз же в їдальню приємно зайти – охайно, затишно.

З 2006 року в навчальному закладі відбулася визначна подія – розкомплектування класів-комплектів. До цього часу один вчитель працював з двома класами. Це вносило певні труднощі в навчально-виховний процес. Проте, рівень знань учнів Дубківської ЗОШ І  ст. є і буде залишатися доволі високим. Учні нашої школи, особливо останнім часом, приймають активну участь у різних районних конкурсах, олімпіадах і мають здобутки.

В районній олімпіаді «Юне обдарування» з природознавства у 2005 році учениця 4 класу Дебела Ірина  посіла 2 місце, а у 2008 році учениця 4 класу Власюк Вікторія  зайняла 4 місце. У 2009 році Бунечко Микола, учень 4 класу, здобув 3 місце в районному конкурсі на протипожежну безпеку. У 2010 році Хомич Валентин здобув 1 місце у відбірковому  турі районної олімпіади з математики серед учнів четвертих класів освітнього округу №2. Учениця 3 класу Мисанець Іванна в цьому ж році здобула 3 місце в районному конкурсі декламаторів віршів Т.Г. Шевченка. 

Мисанець Іванна  на конкурсі декламаторів віршів Т.Г. Шевченка

На даний час в школі діють 4 класи, в яких навчається 38 учнів. Працює творчий колектив  з 5 педагогів – однодумців. З них – 1 вчитель вищої категорії,  який також отримав звання «Старшого учителя», 1 вчитель першої категорії та 3 вчителі другої кваліфікаційної категорії.

Для всебічного і гармонійного розвитку дитини в школі працюють гуртки:

  • «Умілі руки»;
  • спортивний гурток  «Юні олімпійці»;
  • гурток комп’ютерної грамоти;
  • гурток «Чарівний пензлик».

Навчально-виховна робота школи базується на основі впровадження елементів розвивального навчання, нетрадиційних методів навчання та впровадження інтерактивних технологій навчання.

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Березень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Copyright MyCorp © 2024
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz